Janvāris 2013

Veido jauniešu apmaiņas projektu ar Balkānu valstīm !

Aicinām pieteikties studiju vizītei un projektu veidošanas aktivitātei tos jaunatnes darbiniekus un jauniešu līderus, kuri vēlas dziļāk izprast Balkānu jaunatnes darbu un izveidot kopīgu jauniešu apmaiņas projektu ar Balkānu reģiona valstīm. Pirmā aktivitāte notiks 2013. gada 12. - 18. martā Bosnijā un Hercogovinā. Pieteikšanās: līdz 10. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības Ventspils jauniešiem „Apetīte rodas ēdot”

Jaunieši tiek aicināti pieteikties 3 daļu apmācības kursam par to, kā vairot sociālo aktivitāti un rīkot pasākumus. Apmācību kursa pirmā daļa notiks 2013. gada 22. – 24. februārī Ventspils novadā, viesu namā „Dekšņi”. Pieteikšanās: līdz 17. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Projekts „MANA ISTABA – TAVA ISTABA” meklē jaunus dalībniekus!

Ja tu šovasar gribi pavadīt laiku, gūstot pieredzi darbā ar sociālajās iestādēs mītošajiem bērniem, papildināt savas organizatoriskās prasmes, saņemt neviltotu mīlestību un kļūt mazliet sociāli atbildīgāks, kā arī lauzt savus ierūsējušos priekšstatus par bērnu namu un krīzes centru vidi, tad līdz 1.martam aizpildi anketu http://www.visidati.lv/aptauja/767001574/1/ . Rezultātus paziņosim līdz 15.martam.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Veido demokrātijas projektu „Getting your voice heard II”!

Starptautiskai apmācību iespējai aicinām atsaukties visus tos jauniešus un jaunatnes darbiniekus, kuriem interesē jauniešu demokrātijas projekti, jauniešu līdzdalības jautājumi un iesaistīšanās savas dzīvesvides uzlabošanā! Jauniešu grupas, kā arī jaunatnes darbinieks/līderis var pieteikties apmācību kursam  „Getting your voice heard II”. Apmācību mērķis ir attīstīt dalībnieku prasmes jauniešu demokrātijas projektu veidošanā un īstenošanā. Apmācības notiks 2013. gada 6.-10. martā Oslo, Norvēģijā. Pieteikšanās: līdz 25. janvārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Sāk griezties ,,Veselības karuselis’’

Vesels un izglītots jaunietis ir Eiropas nākotnes veidotājs. Neformāla jauniešu grupa no Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra ,,Zeimuļs’’ 14.janvārī uzsāk jauniešu iniciatīvas ,,Veselības karuselis’’ realizāciju.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības Kurzemes, Rīgas un Vidzemes reģiona jauniešiem par apmaiņas projektiem

Tevī jau sen briest kāda interesanta ideja, ko tu gribētu īstenot kopā ar saviem draugiem? Tu meklē jaunus izaicinājumus un piedzīvojumus? Tu sapņo par iespēju satikties ar saviem ārvalstu draugiem kādā interesantā pasākumā? BET Tu nezini, kā to visu izdarīt? Nāc piedalies un Tu uzzināsi!!! Piesakies jauniešu apmaiņas projektu apmācībām! Pieteikšanās: līdz 1. februārim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā