Novembris 2012

Sevis meklēšana: karjeras labirintā, tumsā, izstādē un bukletā

Sācies Adventes laiks, kad ticam labajam un domājam gaišas domas. Laiks, kad gaidām gaismas uzvaru pār tumsu, atskatāmies uz paveikto un plānojam jaunus darbus. Zīmīgi, ka ar pirmo Adventes nedēļu simboliska sevis meklēšana tumsā ir noslēgusies 34 Rēzeknes jauniešiem, kuri piedalījās Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" jauniešu iniciatīvas projektā Karjeras labirints "Atrodi sevi tumsā!"

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Eye Opener – veido jauniešu apmaiņu!

EYE Opener ir  starptautisks apmācību kurss tiem, kuri vēlas veidot jauniešu apmaiņas projektus ES programmā „Jaunatne darbībā”. Apmācībās Portugālē kopā ar citu valstu jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem Tev būs iespēja izprast un izdzīvot, kā tas ir  - veidot  un īstenot jauniešu apmaiņas projektu, kā arī gūt iedrošinājumu un iedvesmu sava projekta izveidei! Pieteikties aicinām pāri/komandu – 1 jaunatnes darbinieku un 1-2 jauniešus. Pieteikšanās: līdz 1.decembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Eiropas Brīvprātīgais darbs 2.lapaspuse

Jau aizsākām Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) lapaspuses. Šodien nododam Jūsu lasīšanai nākamo stāstu, kā jaunietim veicies viņa EBD laikā Latvijā. Eiropas Brīvprātīgais darbs ir iespēja jauniešiem vecumā no 18-30 gadiem, doties uz kādu no pasaules valstīm, lai veiktu brīvprātīgo darbu kādā uzņēmējorganizācijā, no 2 līdz 12 mēnešiem. Programma „Jaunatne darbībā” sedz visus ar uzturēšanos saistītos izdevumus, valodu kursus un kabatas naudu, kā arī sedz 90% no ceļa izdevumiem.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

„Zeimuļī” tiks atklāta fotoizstāde „Atrodi sevi tumsā!”

2012. gada 3. decembrī plkst.16.00 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā, Krasta ielā 31 (1.stāvā) tiks atklāta fotoizstāde „Atrodi sevi tumsā!”. Izstādē būs skatāmas 100 bildes, kas atklāj oktobra beigās notikušā Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” jauniešu iniciatīvas projekta Karjeras labirints „Atrodi sevi tumsā!” norisi. Zīmīgākos mirkļus no sešām Karjeras labirinta dienām iemūžinājuši vairāki pārstāvji: Dzintra, Eduards, kā arī projekta virzītāji – deviņi jaunieši-līderi.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Eiropas Brīvprātīgais darbs 1. lapaspuse

Tuvojoties starptautiskai brīvprātīgo dienai, kad visā pasaulē pasaka paldies tiem, kuri veic brīvprātīgo darbu (5. decembrī), Bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi” (LJV) nolēmuši pāršķirstīt Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) lapaspuses, kuras tapušas šī gada laikā biedrības darbībā.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Projekts „Mēs raugāmies perspektīvā” rit pilnā sparā

Pirmie projekta „Mēs raugāmies perspektīvā” mēneši jau ir aizvadīti, tāpēc dalībnieki ar lieliem soļiem tuvojas filmas veidošanas un video apmācībām. Projektā iesaistās aktīvi jaunieši no radošās apvienības „Opā-opā” un Rīgas pašvaldības bērnu un jauniešu centra struktūrvienības „Ziemeļi” un „Apīte” ar kopīgu mērķi – izveidot filmu!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Noskaidrots „The mind of sight” skatītāju favorītfoto

Jauniešu apmaiņas projekta „Fotomoment” ietvaros, ko jūlija beigās ar programmas „Jaunatne darbībā”  atbalstu rīkoja Daugavpils vācu biedrība „ERFOLG” un integrācijas veicināšanas centrs „Kulturbunker Bruckhausen” Vācijā, no augusta beigām līdz novembrim kinoteātrī „Renesance” tika rīkota jauniešu fotoizstāde „The mind of sight”, kuras laikā izstādes viesi varēja nobalsot par savu favorītfoto.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

TICTAC Vācijā – veido kvalitatīvus apmācību un sadarbības tīklu projektus!

TICTAC ir starptautisks apmācību kurss brīvprātīgajiem un profesionāliem jaunatnes darbiniekiem, jauniešu līderiem un projektu vadītājiem, kas ir iesaistīti starptautiskajā jaunatnes darbā un vēlas īstenot programmas „Jaunatne darbībā” apmācību un sadarbības tīklu veidošanas projektus  (3.1. un 4.3. projektu veidos). Pieteikšanās: līdz 18. novembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Lapas