Oktobris 2012

Rēzeknē noritēs jauniešu iniciatīvas projekts - „Atrodi sevi tumsā!

No 29. oktobra līdz 3. novembrim Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, noritēs Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" apakšprogrammas 1.2. "Jauniešu iniciatīvas" finansēts projekts Karjeras labirints "Atrodi sevi tumsā!", kuru īstenos deviņu jauniešu iniciatīvas grupa. Projektu iesniegusi biedrība „Tauriņi”.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Piesakies jauno žurnālistu treniņu ciklam "The Code of Democracy"

Pieteikšanās Latvijas - Lietuvas jauno žurnālistu projektam "The Code of Democracy" pagarināta līdz 10. novembrim. Projekts jaunajiem žurnālistiem sniedz pieredzi, rakstot par "cilvēku tēmām" un sociāli mazaizsargātām grupām Latvijā un Lietuvā, kā arī profesionālu izaugsmi. Ekspertu vadībā tiks izstrādāts žurnālistikas pētījums, ko publicēs pašmāju un ārvalstu medijos.  Reģistrācija pieejama šeit.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Seminārs par programmu „Jaunatne darbībā”, aktualitātēm 2013. gadā un e-formu aizpildīšanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas piedalīties seminārā par programmu „Jaunatne darbībā”, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, aktualitātēm 2013. gadā un projektu pieteikuma veidlapu (e-formu) aizpildīšanu. Seminārs notiks 2013. gada 16. janvārī plkst. 14:00-17:00 viesnīcā "Konventa Sēta" (Kalēju iela 9/11, Rīga).

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauniešu iniciatīvas un apmaiņu projektu apmācības

Kā attīstīt savu ideju atbilstoši jauniešu iniciatīvas vai apmaiņas projektu mērķiem?
Kādi resursi ir nepieciešami vai jau pieejami Tev apkārt?
Kas ir neformālā izglītība un „ko tā ziemā ēd”?

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties apmācībām „Jauniešu iniciatīvas un apmaiņu projektu apmācības”, kas notiks no 2012. gada 22.- 25. novembrim Ogresgala pagastā un Babītes novadā. Pieteikšanās: līdz 9. novembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Apmācības EBD mentoriem „UNIQUE TC”

Aicinām pieteikties starptautiskam apmācību kursam, kas dos iespēju Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) mentoriem attīstīt kompetences, lai EBD brīvprātīgajiem veicinātu mācīšanās procesus, īpaši attīstot kompetenci „mācīties mācīties” (learning to learn). Pieteikšanās: līdz 29. oktobrim! Apmācību kursa norise: 2012. gada 25. – 30. novembrī Rumānijā, Predeal (Karpati).

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauniešu orientēšanās skola „Mana pils - Daugavpils”

Jauniešiem neformālā vidē būs iespēja iepazīties ar gida un fotogrāfa profesijas īpatnībām, ar pilsētas vēsturi, reģionu un tūrisma kultūras objektiem,  kā arī tā ir lieliska iespēja apgūt kartes lasīšanas prasmi un zināšanas, kā izstrādāt un organizēt tūrisma maršrutus. Pieteikšanās: līdz 9. novembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā