Septembris 2012

HELLO - apmācība sociālajiem darbiniekiem par lingvistiskās barjeras pārvarēšanu angļu valodā

Aicinām sociālos darbiniekus un jauniešus no Baltijas valstīm pieteikties apmācību kursam „HELLO - Holistic English Language Learning Opportunities” par lingvistiskās barjeras pārvarēšanu angļu valodā. Apmācības sniegs jaunas starptautiskās iespējas un līdz ar angļu valodas prasmju uzlabošanu ļaus efektīvāk attīstīt un īstenot iekļaujošus starptautiskos projektus ES programmā „Jaunatne darbībā”.

Pieteikšanās: līdz 25. septembrim!
Apmācību kursa norise: 6. – 11. novembris, Sigulda, Latvija.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Esi atbalsta persona jauniešu iniciatīvas projektā!

Vai esi jaunietis/-e, jaunatnes darbinieks/-ce, apmācītājs/-a, atbalsta persona (t.sk., jau īstenotā jauniešu iniciatīvas projektā) un vēlies būt atbalsta persona  jauniešu iniciatīvas projektā? Vēlies uzzināt, kas ir jauniešu iniciatīvas projekts, pašvirzīta mācīšanās un kā to visu īstenot? Vēlies vairāk uzzināt par koučingu un Youthpass jeb Jaunatnes pasi?

Ja, jā, tad starptautiskās apmācības "TAKE INITIATIVE in coaching and Youthpass" ir tieši Tev!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

How to talk about IT?

Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros – sadarbība ar Eiropas Savienības kaimiņvalstīm, ir apstiprināts un īstenots projekts „How to talk about IT?”, kuru īsteno biedrība „Plauksta”. Projekta partnerorganizācijas ir Georgian Youth For Europa (Gruzija) un Asociacion Laboratorio creactiva (Spānija). Projekta tēma – seksuālā un reproduktīvā veselība.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā