Augusts 2012

Fotoizstādes „The mind of sight” atklāšana!

30. augustā plkst. 17.00 kinoteātrī „Renesanse” (Vienības ielā 30, Daugavpilī) notiks jauniešu fotoizstādes „The mind of sight” („Dažādi skatījumi. Viens objekts. Daugavpils”) atklāšana. Izstādē ir apkopotas 40 jauniešu fotogrāfijas, kas tapušas jauniešu apmaiņas projekta „Fotomoment” laikā, ko ar programmas „Jaunatne darbībā” atbalstu realizēja Daugavpils vācu biedrība „Erfolg” un integrācijas veicināšanas centrs Vācijā „Kulturbunker Bruckhausen”.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Pašveidotas īsfilmas palīdz saudzēt vidi

Šī gada aprīļa nogalē kinoteātrī Multikino notika jauniešu radošās darbnīcas „Radi un Rādi” noslēgums. Šī bija iespēja topošajiem videomāksliniekiem vecumā no 16 līdz 25 gadiem vērot savas triju radošo darbnīcu laikā tapušās animācijas filmas uz „Multikino” lielā ekrāna.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Seminārs "Kvantitāte=Kvalitāte?"

Līdz ar lapu sārtošanu diendienā aizvien vairāk gan TV ekrānos, gan avīžu virsrakstos saskaramies ar vārdiem: izglītība, reformas, akreditācija utt. Un saprotams, ka visur, kur pārmaiņas, tur jautājumi, bažas un diskusijas. Lai visiem būtu vieglāk izprast to, kas notiek un neapjukt informācijas virpulī, tiek rīkots seminārs "Kvantitāte=Kvalitāte?", kura mērķis ir noskaidrot vai kvantitāte izglītībā nozīmē to pašu, ko kvalitatīva izglītība?

Jā vai nē? Par un pret? Atbildēsim uz katra interesējošajiem jautājumiem, meklēsim reformu pozitīvo, negatīvo pusi, apskatīsim, ko par visu notiekošo saka mēdiji. Šos un citus jautājumus kopīgi risināsim RJC "Kaņieris" 18. oktobrī!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Notiks apmācību kurss jaunatnes bezdarba problēmas risināšanai

No 3. līdz 10. oktobrim kinopilsētā ''Cinevilla'' norisināsies biedrības ''Piepildīto sapņu istaba'' organizētais apmācību kurss par personiskā zīmola veidošanu ''A Different Viewpoint''. Kursa galvenais mērķis ir risināt jaunatnes bezdarba problēmu, iedrošinot jauniešus izmantot inovatīvas uzņēmējdarbības pieejas, lai veidotu karjeru un uzlabotu savas dzīves kvalitāti.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Vienaudžu izglītības programma “Learning to pay it forward”

“Learning to pay it forward”  - tā ir īpaša programma 3 daļās par vienaudžu izglītības pieejām, ko var izmantot jaunatnes jomā. Apmācību programma palīdzēs izprast un apgūt vienaudžu izglītības pieejas ar mērķi padziļinātāk attīstīt jauniešiem kompetences, ko viņi ieguvuši, piedaloties ES programmas „Jaunatne darbībā” projektos. Vienlaikus jauniešiem un jauniešu līderiem tā būs iespēja pielietot šīs kompetences, sadarbojoties ar citiem jauniešiem un viņus apmācot. Dalībniekiem jābūt iepriekšējai pieredzei jauniešu apmaiņas un jauniešu iniciatīvas projektos. Pieteikšanās: līdz 9. septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Jauniešu apmaiņas projektu izvērtēšanas un pieredzes apmaiņas tikšanās

Tas brīdis ir klāt! Beidzot esam sagaidījuši šo unikālo iespēju.. iespēju vienkopus satikties visiem, kas pēdējo divu gadu ietvaros (2011/2012) ir uzņēmuši apmaiņas dalībniekus vai devušies uz kādu jauniešu apmaiņas projektu, kura laikā ir satikti daudz interesanti cilvēki, risināti dažādi izaicinājumi un bijusi iespēja no tā visa vēl arī pašam mācīties un mācīt citus. Vai esi šādu jauniešu vidū?

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

Šogad pēdējais projektu iesniegšanas termiņš programmā „Jaunatne darbībā” - 1. oktobris!

Šogad pēdējais projektu iesniegšanas termiņš programmā „Jaunatne darbībā” ir 1. oktobris.  Visi interesenti (nevalstiskās organizācijas, neformālas jauniešu grupas, valsts vai pašvaldību iestādes u.c.) var iesniegt savus projektus šādos ES programmas „Jaunatne darbībā” apakšprogrammu projektu veidos: Jauniešu apmaiņas, Jauniešu iniciatīvas, Eiropas Brīvprātīgais darbs, Jauniešu demokrātijas projekti, Jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās projekti, Apmācības un sadarbības tīklu veidošana un Sadarbība ar ES kaimiņvalstīm.

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā