Maijs 2012

Pasākums par izglītības instrumentiem Tool Fair VII Polijā!

 Izsludināta pieteikšanās pasākumam Tool Fair VII, kas šogad norisināsies Polijā! Pēc kārtas septītais Tool Fair (izglītības instrumenti) turpinās labi zināmu un atpazīstamu konceptu, sniedzot ikvienam dalībniekam aizraujošu iespēju piedzīvot unikālu „laboratorijas” un „tirgus” kombināciju, lai atklātu jaunus mācīšanās instrumentus, kas attīstīti ES programmā „Jaunatne darbībā”! Dalībniekiem būs iespēja dalīties, eksperimentēt un diskutēt par instrumentiem jeb rīkiem, kas tiek izmantoti jaunatnes darbā (jauniešu apmaiņas un iniciatīvas projekti, EBD, semināri un apmācības utt.). Pieteikšanās līdz 10.septembrim!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

TICTAC apmācību kurss Spānijā

TICTAC apmācību kurss notiks no 2012.gada 18. līdz 24.septembrim Spānijā. Apmācību kursa mērķis ir uzlabot apmācību un sadarbības tīklu veidošanas projektu kvalitāti (4.3.apakšprogramma). Aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki un līderi, kam ir starptautiska aktivitāšu pieredze (nav obligāti ES programmas „Jaunatne darbībā” ietvaros) un kas pārstāv organizācijas, kas vēlētos veidot apmācību un sadarbības tīklu veidošanas projektus ar ilgtermiņa stratēģiju. Pieteikšanās līdz 15.jūnijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā
 

ToT jeb Training of Trainers – apmācītāju izaugsmei!

Apmācītājiem un fasilitatoriem ir lieliska iespēja pieteikties apmācību kursam Training of Trainers (ToT) 2012/2013, lai attīstītu un pilnveidotu savas apmācītāja prasmes, kā arī spētu veidot kvalitatīvākus projektus ES programmā „Jaunatne darbībā”. Pieteikšanās: līdz 4. jūnijam!

Lasīt vairāk »
Jaunatne darbībā